2022-11-17 12:18:35 2022-11-17 12:20:35

Czy wyjazd za granicę, aby wykonać przeszczep włosów jest bezpieczny?

Autor: Paweł
  • 5k
  • 5k
  • 5k

Głównym powodem, dla którego niektórzy ludzie wybierają się za granicę na przeszczep włosów, jest zwykle oszczędność kosztów. Szczególnie w krajach takich jak Turcja, która ze względu na problemy gospodarcze w kraju, kusi swoimi cenami.

Przeszczep włosów w Turcji

Wiadomo, że przeszczep włosów jest najlepszą opcją leczenia trwałej utraty włosów. Operacja przeszczepu włosów zapewnia skuteczne i satysfakcjonujące wyniki osobom doświadczającym „łysienia typu męskiego”, które jest również określane jako łysienie androgenowe.

Przeszczep włosów w Turcji to bezbolesny zabieg, który przywraca przerzedzone włosy poprzez przeszczepienie mieszków włosowych z obszarów o dużej gęstości do obszaru biorcy, w którym nastąpiło przerzedzenie lub łysienie. Mieszki włosowe dawcy pobierane są najczęściej z tyłu lub boku głowy, a w niektórych przypadkach z innych części ciała. Pod pewnymi względami „turystyka medycyny estetycznej” wydaje się dobrym pomysłem. Możesz wykorzystać wakacje jako okres rekonwalescencji i często być z dala od codziennych stresów życia. Należy jednak wziąć pod uwagę dwie kwestie, rozważając korzyści płynące z wyjazdu na przeszczep włosów w Turcji.

Priorytetem zawsze musi być zdrowie i bezpieczeństwo.

  • Czy te kliniki działają zgodnie z najlepszymi praktykami medycznymi?
  • Czy ich personel jest odpowiednio przeszkolony?
  • Czy klinika prowadzona jest zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami higieny i bezpieczeństwa pacjentów?

Zakres, w jakim klinika pomoże ci dokonać uczciwej oceny tego, na co się zapisujesz, zależy w dużej mierze od ich reputacji, profesjonalizmu, etyki i zaufania.

Drugą kwestią do przemyślenia jest to, czy będziesz zadowolony z wyników zabiegu – z całego celu wyjazdu i kosztów. Należy dokładnie sprawdzić klinikę, do której się wybieram oraz jej pakiety podróży, które oferuje. Chociaż wiele przeszczepów włosów może prowadzić do wspaniałych rezultatów i zadowolonych pacjentów, zdarzały się sytuacje, w których wynik nie był zgodny z oczekiwaniami. Dlatego tak ważne jest sprawdzenie, czy personel oraz chirurdzy są odpowiednio wyszkoleni, czy mają odpowiednie kwalifikacje i certyfikaty.

 

Tak więc na pytanie, czy wyjazd za granicę na przeszczep włosów jest bezpieczny – ​​zależy to od wielu czynników, po pierwsze, co za tym stoi, pamiętaj, że oszczędzanie pieniędzy może w przyszłości kosztować więcej. Warto dokładnie „prześwietlić” klinikę, pod kątem jej opinii, zdjęć „przed i po”, jakie pakiety oferuje, a także czy kontakt z jej reprezentantem nie jest utrudniony. Dobrze jest umówić się na rozmowę z kliniką, poprzez wideo konwergencję, to daje poczucie bezpieczeństwa, a obraz profesjonalizmu placówki.

Jedną z wiodących klinik zajmujących się przeszczepem włosów jest CLINICANA w Turcji. Posiada ona doświadczonych lekarzy chirurgów, którzy posiadają certyfikaty oraz długoletnie doświadczenie przy transplantacji włosów. Wszystkie operacje są wykonywane pod nadzorem profesora dr Sonera Tadlidede, który między innymi pracował na Harvardzie w USA i specjalizuję się w transplantacji włosów. Clinicana jest najnowocześniejszą kliniką w Turcji. Przy współpracy z firmą MEDITRAVEL.PL, która zajmuję się pośrednictwem, mamy gwarancję bezpieczeństwa oraz zapewnione są najwyższe europejskie standardy. Opiekun Meditravel jest do dyspozycji pacjentów podczas całego wyjazdu, oraz przed i po zabiegu przeszczepu włosów – od momentu wylotu z Warszawy, aż do powrotu do kraju.

Jeśli chodzi o Twoje zdrowie i wygląd, płacenie trochę więcej za bezpieczne i satysfakcjonujące doświadczenie w klinice transplantacji włosów, której możesz zaufać, może okazać się mądrą inwestycją.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

Zainteresują Cię takze

Jak utrzymać wagę?
2022-01-01 08:13:22
Jak utrzymać wagę?
Autor:

Paweł